25-26 січня фестиваль KUF Ukraine

Новий майданчик проведення, круті кавери, улюблена музика, вир емоцій та незабутні спогади, який щороку проходить для вас і пройде в Києві в КХ Оазис.


21-22 вересня Сomic СON Ukraine 2019

Вже на цих вихідних відбудеться наймаштабніший в Україні фестиваль коміксів і косплея. І звичайно ж ми не могли прогавити таку подію! Побачимося на Сomic СON Ukraine.


Новий товар - значки з вашим принтом

Ми розширили наш парк обладнання і тепер у нас можна замовити значки зі своїм зображенням. Діаметр значка 58 мм. Для прорахунку замовлення звертайтеся до менеджера.


17 серпня ми на Akarifest в Житомирі

17 серпня зустрінемося на ламповому фестивалі в Житомирі (театр ім. Івана Кочерги). Як завжди багато Скетчбук, стікерів, кухлів, овечих та гарного настрою :)


13 липня Natsunami в Одесі

Ми веземо вам багато сувенірів для геймерів, гіків та анімешників - Скетчбуки, чашки, стікери, листівки, брелоки, іграшки-подушки та ін. І новинки які ми підготували для вас.

 

8-9 червня #VIDEOZHARA 2019

Свіже повітря, смартфони, смачна їжа, море лайків і позитиву вже на цих вихідних на фестивалі для блогерів і їх фанатів. Чекаємо вас на Арт завод "Платформа".


1-2 червня ми на Kyiv Comic Con 2019

Нарешті літо і починається воно дуже гаряче. І як завжди ми веземо для вас крутий Мерч Kyiv Comic Con 2019, який проходить щорічно в Українському домі на Європейській площі.


Київський Фестиваль Коміксів

У цю суботу 11 травня наш стенд ви знайдете на Київському Фестивалі Коміксів, що пройде на Арт-завод Платформа в лофт. До зустрічі!


20-21 квітня чекаємо всіх на Wegame 5.0.

Біля нашого стенду ти знайдеш ще більше гіківскіх радощів. Більше сотні різновидів стікерів, Скетчбук, чашок та інших милих дрібничок. Чекаємо Вас! Буде дуже круто!